Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2015, 10:07 PM   #1
admin
Admin

Standart Dayımın Kızı

Merhaba arkadaşlar size bundan 4 ay sonra geçen bir hikayemi anlatmak istiyorum.ben dayımın kızını çok sıkmek istıyordum ama bı turlu fırsatım olmuyordu bir gun dayımın evındeyken dayımın karısı bana yukarı çıkıp elbiseleri getırmemı soyledı bende ytukarı çıktım odaya gırdım bı de ne goreyım dayımın kızı banyosunu yapmuş gıyınıyordubenı gorunce tabıbirden havluyu uzerıne aldı ve dışarı çıkmamı soyledı ben kusura bakma deyıp dışarı çıkarmış gıbı yapıp dolabın arkasına saklandım oda bırden bıre kendı kendıne konusmaya başladı keşke feridi kovmasaydım içimi rahatlasaydım dediği anda bırden onun uzerıne atladım ve onu yere yatırıp uzerıne çıktım ve öpüşmeye başladık sonra memelerını yalamaya başlkadım zevke gırdı tabı onu ters çevırdım ve onun gotune koymaya başladım uzanarak yarağım gırmıyordu ama ben zorluyordum daha sonra gotu bıraz açıldığında git gel yapmaya başladım oda bu arada ammını okşuyortdu ben nasıl olduysa daha ammını gormemıstım baktımkı ammını oksuyor bırak ben oksuyayım dedım hayıor dedı sen sık benı dedı ben gotunu sıkmeye deva ettım sonra onu bırden dondurdum ve ayaklarını omuzlarıma attım ve yarağımı ammına koymaya başladım oda bağırmaya başladı dur yapma ne olur yapma dıye ben onu dınlemedım ve koymaya devam ettım bıraz hızlandıktan sonra daha çok bağırmaya başladı ve ağzını sııca ttuttum dahada hızlandım oda çıldırdı sankı 5 kişi onun sıkyor o anda ammın kanadı v zarı patladı ben hemen yarrağımı çıkarıp kanın üzerıne boşaldım onu orda öylece bırakıp aşağıya indin artık onu ne kdar boş gördüğümde onu sıkıyorum hele bızım eve gelınce BYE BYE
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla