Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-15-2016, 12:42 AM   #1
DeatHSouL
Admin

Standart Orçun Teyzesi Esene Sakso Çektirirken Annesi Arıyor

Orçun Teyzesi Esene Sakso Çektirirken Annesi Arıyor
Selamlar admin ben orçun 25 yaşındayım annem 55 yaşında teyzem esen ise 26 yaşında gençlik yıllarım ve okul hayatım hep teyzem esenle birlikte geçti teyzem benim en iyi arkadaşımdı yıllar geçtikçe teyzeme olan ilgim çok daha fazla artmaya başladı sonundada içimdeki karşı koyulamaz cinsel dürtüler ve teyzeme karşı hissetiklerim bizi başka boyutlara taşıdı teyzemle aşk yaşıyoruz bakire oldugu için öpüşme ve oral seksten öteye hiç geçemedik teyzem esen hala bakire ve evlenmek istemiyor bunun en büyük nedeni ise benim zor ama biz birbirimizi çok seviyoruz dedemin tüm baskılarına ragmen teyzem direniyor en büyük destekçisi ise annem internette dolaşırken bazı sitelerde sevgilisi ile videolarını koyan insanlar gördüm bizimde teyzem esenle çekmiş oldugumuz yeni bir videomuz teyzeme sakso çektirirken annem alacaklı gibi aradı ama biz zevkimize baktık teyzemi çok seviyorum oda beni biliyorum asla birlikte olamayız ama ayrılmakta istemiyoruz bir fikrin varmıdır admin ne yapmalıyız.

Admin Notu: Orçundan mailimize gelen bu yeni videomuz oldukça güzel bir video orçunun teyzesinin dudakları muhteşem kız dünyaya sanki sadece sakso çekmek için gelmiş benim böyle teyzem olsun günde 3 postadan aşagı sikmem de orçunun durumda çok kötü düşünsenize birine deliler gibi aşıksınız oda size ama o kişi sizin teyzeniz evlenmek isteseniz nikah düşmez birlikte yaşamaya kalksanız bütün ailenizi silip atmanız lazım eski hayatınızı tamamı ile geride bırakıp yep yeni bir hayata başlamak ne kadar zor bir şey bu eskiden ensestlere çok aşırı derecede kızar ana bacı söverdim ama arada böyle istisna olanları görünce benim bile yüregimin buzları eriyor ne desem inanın bende bilemedim kaçın gidin bari umarım birlikte mutlu bir hayatınız olur
118 MB ORJİNAL GÖRÜNTÜ SESLİ KONUŞMALI ORÇUN TEYZESİ ESENE SAKSO ÇEKTİRİP AGZINA BOŞALIYOR DÖLLERİNİ YUTTURUYOR

http://turbobit.net/7etmt5mwobqs.html
DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla