Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-18-2015, 01:30 PM   #1
DeatHSouL
Admin

Standart Aras Ekonomik Krizden Çıkmak İçin Karısı İle Kız Kardeşini Patronu Mahmuta Siktiriyor

Aras Ekonomik Krizden Çıkmak İçin Karısı İle Kız Kardeşini Patronu Mahmuta Siktiriyor 2015 Yeni
arasın sağa sola ve bankalara bir sürü borcu var uzun süre çıkar yolu bulamayınca patronundan borç para istiyor patronda karını getir sikiyim olur diyor arasın o an aklına bir piçlik geliyor ve patronuna kız kardeşinide teklif ediyor karşılığındada kredi kartı borçlarını ödemesini ayrıca sürekli iş garantisi istiyor patron kabul ediyor arasda karısı ile kız kardeşini ikna edip ofisde buluşuyorlar biraz alkol alıp sikişe başlıyorlar patron önce arasın bacıyı sonrada karısını sikiyor kafası güzel olan arasda karısı diye kız kardeşini sikiyor ortalık karışıyor arkadaşlar uzun zamandır videolarımı çalan bir ekip var ve bu beni artık aşırı derece rahatsız etmeye başladı heleki bir tanesi var özellikle onun için yeni videolarda artık bazı önlemler aldım sizler kusura bakmayın sayın takipcilerim hepinizi seviyorum yeni önlemler sadece emek hırsızı piçler içindir iyi seyirler
114 Mb Orjinal Görüntü Sesli Video 49 Dakika Grup Sikiş

http://turbobit.net/hpfknk0zjf56.html
DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla