Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-27-2020, 12:38 PM   #1
admin
Admin

Standart Evli çiftle balkonda sex

Evli çiftle balkonda sexHikayelerime devam edeceğimi söylemiştim. Çiftlerle sex yapma arzum devam ettiği için yine arayış içine girdiğim bir zaman chatten bir kadınla tanıştım. Uzun bir sohbetin sonunda konu grup sexe geldi ve istekli olduklarını ancak güvenilir biriyle karşılaşamadıklarını karar veremediklerini söyledi. Hatta bir kez biriyle tanışmışlar ama kadın onu beğenmediğini, elektrik alamadığı için ilerisini yaşamadıklarını söyledi. Benim sohbetimden hoşlanmıştı ve elektrik alabileceğini düşünüyordu. Kadının tarzı benim de hoşuma gitmişti, hiçbir şekilde orospu gibi bir tavrı yoktu, deneyimsiz oldukları belliydi. Buluşma ayarlandı, ben eşiyle buluşup evlerine gidecektim. Bir kafe için sözleştik ve ben elime bir demet çiçek ve bir şişe şarap alıp kafede kocasıyla buluştum. Kısa bir sohbetle adamla da uyum içinde olduğumuzu anladık ve evlerine gittik. Evleri biraz varoş bir mahalledeydi, adam biraz da tedirgindi, çünkü etrafta tanıdıklar, hatta akrabalar olduğunu söyledi. Asker arkadaşım olduğunu söyleyeceğim soran olursa dedi. NEyse yukarı çıktık, karısı karşıladı. Açıkçası daha erotik bir karşılama bekliyordum ama kadın neredeyse ev haliyle karşıladı. Üzerinde bir eşofman ve bluz vardı, balık etli, esmer, yüzü güzel bir kadındı. Eve girdik, geniş bir terasları vardı, hava çok sıcak olduğu için orada oturmayı teklif ettiler, zaten hava kararmıştı ve terasa geçtik. Terasın biraz içerde kalan, üstü kapalı gibi olan tarafında iki divan vardı ve orada oturuyorduk. Getirdiğim çiçek ve şarap kadını etkilemişti, birer kadeh ikram etti. Böylece kaba bir seks arayışı içinde olan bir adam olmadığımı anlamış ve işin erotizmini istediğime emin olmuştu. Uzun bir sohbet sonrası yakınlaşma başladı. Eşiyle öpüşmeye başladılar. Bir süre sonra ben de kadının diğer yanına oturdum ve onu okşamaya başladım. O kocasıyla öpüşürken ben saçlarını okşuyor, bacaklarını eşofmanın üstünden okşuyordum. Sonra bana döndü ve beni öpmeye başladı, çok sıcak ve ateşli öpüşüyordu. Benim elim büyükçe olan göğüslerine gitti, eşi de diğer göğsünü okşuyordu.Sonra beyaz tişörtünü çıkardı eşi, sütyeni üzerinden ikimiz iki taraftan memelerini avuçlamaya başladık. Biraz benimle biraz eşiyle öpüşüyordu. Sütyeni de çıkardı eşi ve bir memesini emmeye başladı. Ben de eğilip diğerini emmeye başladım. Kadın inlemeye başlamıştı artık. Sonra ikimizin de bir eli eşofmanının üstünden amını okşamaya başladı aynı anda. Ben dayanamayıp elimi eşofmanının içine soktum ve dantelli kilotunun üstünden amını okşamaya başladım. Kocası daha fazla dayanamadı ve eşofmanı çıkarttı. Ben artık kadının eline ve ağzına almasını bekliyordum. Onu öptükten sonra kafasını bastırıp önüme indirmeye çalıştım ama kadın direndi, hayır dedi. Ağzıma alamam. Neden dedim. Benim fobim var dedi, aletine dokunamam ve ağzıma alamam. Çok şaşırmıştım. Acaba başka bişey de yapamaycakmıydık. Nitekim kocasının aletine de dokunmuyordu. Kadının beyaz kilotunu kocası çıkardı ve artık çırılçıplaktı. Kanepeye uzattı ve eğilip karısının amını yalamaya başladı. İki doğum yapmış dudakları hafif sarkmış ama traşlı tertemiz bir amı vardı. Ben de göğüslerini avuçlayıp emmeye ve dudaklarını öpmeye devam ediyordum. Sonra kocası pantolonunu çıkarıp çıplak kaldı ve bacaklarını aralayıp karısını sikmeye başladı. O sikerken ben klitorisini parmaklayıp zevk almasını arttırıyordum. Bir taraftan da memelerini daha sert avuçluyordum. Sonra kocası çıkıp hadi sıra sende dedi. Ben yer değiştirdim ve pantolonumu çıkarıp soyundum. Kadın doğrulup aletime bakınca aman allahım dedi. Çünkü kocasınınkine göre oldukça kalındı benimki. Benim amına dayayıp içeri yarrağımı itmemle çığlık atması bir oldu. Kocası eliyle kadının ağzını kapattı, sus aşkım dışardayız dedi. Tabi bu ben azdırdı ve giderek tempomu arttırıp hızlı ve sert darbelerle onu sikmeye başladım. Adam sık sık karısına güzel sikiyormu aşkım seni, çokmu zevk alıyorsun yeni kocandan gibi şeyler söylüyor ve evet cevabını alıyordu. Bacaklarını tutmama yardım ediyordu. Kadın bu arada iki kez boşalmıştı. Uzun bir süre aynı pozisyonda siktikten sonra adam artık bunca yıldır hayalini kurduğum şeyi yapma zamanı geldi dedi, tost yapıcaz seni karıcım dedi. Kadın hiç ses çıkarmadı. Adam yere oturdu ve karısını yüzü bana dönük şekilde kucağına oturttu. Yavaşca arkasına sokmaya başladı. Adamın yarrağının uzunluğu iyiydi ama inceydi, kolayca girdiğini gördüm. Ohh diyerek arkasına aldı kocasınınkini. Kısa bir süre kucağında hopladıktan sonra adam bana işaret etti. Ben de kadının bacaklarını tutup amına sokmaya başladım. İlk önce adamınki çıktı arkadan. Pozisyonu ayarlamak çok kolay olmuyor ama birkaç denemeden sonra aynı anda önden ve arkadan girmeyi başarmıştık. Tabi çok güzel bir zevk başlamıştı artık. Tempoyu yakaladıktan sonra tahminen on dakika kadar kadını küfür ederek, aşağılayarak tost pozisyonunda beraber siktik. Hem amını hem götünü sikmek müthişti. Kadın da gözleri kaymış, inleye inleye birkaç kez boşaldı. Sonra adam hadi pozisyon değiştirelim dedi. Bu sefer ben yere oturdum. Kadın bana dönük olarak kucağıma oturup amına yerleştirdi ve bana sarılıp eğildi. Kocası arkasına yanaştı, ben kalçalarını iki yana ayırdım ve götüne kolayca soktu. Yine kısa sürede tempoyu yakaladık ve uzun uzun bu pozisyonda siktik. Tabi sen bizim orospumuzsun, ikimizin de karısısın, seni hergün beraber sikicez, amına götüne koyucaz filan gibi küfürlerle beraber sikiyorduk. Ben kadının kulağına artık ben de götünü sikmek istiyorum senin dedim. Bana hayır alamam seninki çok kalın dedi. Ben dinlemedim ve kucağımdan kaldırdım. Kocasına işaret ettim ve oturmasını istedim. Kadın hayır dedi kocasına onu alamam arkama dedi. Adam aşkım alacaksın, o da senin kocan sikmeye hakkı var dedi. Kadın birkaç kez hayır dese de kocası oturttu kucağına ve sikmeye başladı. Ben arkasından yanaştım. Adam bana yardım etmek için kalçalarını iki yana ayırdı. Kadın hayır hayır derken ben kafasını dayadım göt deliğine. Zaten deminden beri sikilen delik kolay aralanıyordu ama gercekten kalın gelmişti ve girmiyordu. Kadının bağırmasına aldırmadan sokmaya çalışıyordum. Adam bir eliyle karısının ağzını kapatıyordu. Sonunda zorla da olsa kafasını ve derken yarrağımın yarısını sokmayı başarmıştım. Gerçekten çok dardı ama bir o kadar da çok zevk veriyordu. Kadın o kadar çok bağırıyorduki kocasını elini ısırdığını sandım bir ara. Tempoyu yakalayınca oldukça sert olarak götünü sikmeye başladım. artık hepsi giriyordu. Kocası benim hızıma tam yetişemiyordu. Kalçalarını tokatlayarak sikiyordum. Uzun bir sikiş sonrası kadın artık yeter ne olur boşalın dedi ve peşpeşe boşaldık.Hem amından hem götünden spermlerimiz yere akıyordu. Kadın perişan olmuş vaziyette yere uzandı ve üstüne pikeyle örtüp arkasını dönüp bir süre uyudu. Tabi bir süre dinlendikten sonra ben yanına gidip öperek uyandırdım ve ikinci tutu başlattım. Bana ne olur sen hep önden yap dedi, sizce bu sözünü dinlemiş miyimdir?
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla