Konu: genccift
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-27-2020, 12:37 PM   #1
admin
Admin

Standart genccift

gencciftselam bizler guney doguda yasayan genc bi ciftiz bu yaz marmarise gittik tatile eşim daha once hep bir bayanla olmak istedigini ama bizim yaşadıgımız cografya nedeniyle sadece fantezilerde kalnıştı bu yaz marmariste yabancı ingiliz bi turist 21 yaşında bi bayanlatanıştık aynı hotelde kalıyorduk cok guzel uzun boylu bi hanımdı neyse içkiler falan içtik eşim gülşen ingilizce bilmiyordu ama ben tercumesini yapıyordum cok guzel bi bayan oldugunu soyluyorlardı ikiside birbine iltifat ediyorlardı tamam dedim bu iş olcak galiba neyse gece gec saatlere dogru gidiyordu odamıza davvet ettik kabul ettik hayatımda bi bayanın bi bayanla bu kadar ateşli sevişecegini hiç tahmin etmezdim gerçekten ... gorduklerim beni dünyanın en mutlu erkegi etti o gece neyse gulşen lilla harıl harıl sevişirken bende ortalardaydım bi baktım ikiside benim onume diz cokup benim iri kalın malafatımı o bir agza veriyordu sabahalara kadar seviştik bizimle olmak istiyen bayanlar ozelikle bayan tek erkek asla tercihimiz degil genc bi ciftiz 22 29 yaşındayız [email protected]
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla